Ünlü oyuncudan sürpriz nikah! Evde evlendiler: İçeri cep telefonu sokmadılar

ÜNLÜ ÇİFTİN SAMİMİ EVLİLİK MERASİMİNE YILDIZ YAĞDI

Ünlü çift Boston’daki konutlarında, ortalarında Avengers serisinden rol arkadaşları Robert Downey Jr., Jeremy Renner ve Chris Hemsworth’ün de bulunduğu yıldızlarla dolu bir davetli listesinin konuk olduğu merasimle evlendi.

Kaptan Amerika’nın yıldızı 42 yaşındaki Chris Evans ve 26 yaşındaki sevgilisi, oyuncu Alba Baptista hafta sonu meskenlerinde düzenlenen merasimle evlendi

Chris Evans ve kız arkadaşı Alba Baptista, hafta sonu sürpriz formda hayatlarını birleştirdi. Merasim konutta gerçekleşirken her şeyin çok zımnî tutulduğu ve yalnızca çok az konuğun davet edildiği öğrenildi. İkili yakın bir kaynak yıldızlarla dolu davetli listesinde Robert Downey Jr, Chris Hemsworth ve Jeremy Renner üzere Chris Evans’ın Marvel’daki rol arkadaşlarının da yer aldığını açıkladı.

Ünlü çift bu yıl ocak ayında bağlarını dünyaya duyurdular lakin haklarında birinci aşk dedikodusu Kasım 2022’de duyulmulştu… Lakin dikkatli hayranları Chirs ve Alba’nın birbirlerini Instagram’dan 2021’de takibe aldığını fark etti; iki oyuncu o sıralarda farklı sinema projeleri için Avrupa’daydı

KONUKLARA ZIMNİLİK KONTRATI İMZALATTILAR

People mecmuasına nazaran düğünde ayrıyeten John Krasinski, eşi Emily Blunt, Elsa Pataky ve Susan Downey de yer aldı. Bu yıldızlarla dolu sade merasim için sıkı güvenlik tedbirleri alınması da dikkatlerden kaçmadı. Davetliler merasimden evvel bir saklılık mukavelesi imzaladı.

Porteklizli yıldız Alba Baptista ülkesinde birçok sinemada yer aldıktan sonra Hollywood’da da ismini duyurmayı başardı

TÖRENE CEP TELEFONU ALINMADI

Bununla da yetinmeyen Chris Evans ve Alba Baptista, merasimde davetlilerin telefon kullanmasına da müsaade vermedi ve herkesin cep telefonları nikahtan evvel toplandı. Bu tedbir merasim fotoğraflarının rastgele bir formda basına sızmaması için alındı.

BİR YILDAN FAZLADIR BİRLİKTEYDİLER

42 yaşındaki Evans, 26 yaşındaki Alba ile olan bağını ocak ayında paylaştığı bir görüntüde doğrulamıştı. Kasım ayında basına yansıyan haberlerde ünlü yıldızın Alba Baptista’yla bir yıldan fazladır birlikte olduğu ve ilginin giderek ciddileştiği ortaya çıkmıştı.

Chris Evans uzun müddettir bir yuva kurmak istediğini söylüyordu… Yıldız oyuncu bu hayaline Alba Baptista’yla birlikte kavuştu… Yakınkarı ünlü çift için “Birbirlerine aşıklar ve Chris hiç bu kadar memnun olmamıştı. Ailesi ve arkadaşları Alba’ya bayılıyor” diyor

HAYALİ YUVA KURMAKTI

Chris Evans, geçen yıl verdiği bir röportajda yuva kurmak istediğini söylemiş, özel hayatında da çok memnun ve huzurlu olduğunu açıklamıştı. “İster aktör, ister ressam, ister muharrir olsun, en uygun sanatkarların birçoklarını okuduğunuzda, birden fazla en çok gurur duydukları şeyin yaptıkları iş olmadığını, bağlarla ilgili olduğunu itiraf ediyor; kurdukları aileler, buldukları aşk, paylaştıkları sevgi.” diyen Evans 41 yıllık hayatında bunun eksikliğini hissettiğini de söylemişti.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir